„A, B, C… jeździectwa”

Data: 20 maja, 2013

Są wśród naszych uczniów takie dzieci, które uważają, że zawód nauczyciela jest ważny i potrzebny. Niektóre myślą nawet, żeby w przyszłości zostać nauczycielem i pracować z dziećmi – to miłe. W taką rolę,  pewnego majowego popołudnia wcieliła się uczennica kl. III a, Julia Kędzierska. Przy wsparciu mamy przygotowała dla całej klasy zajęcia na temat jeździectwa oraz opieki nad końmi. Już kilka lat uczy się jeździć konno i posiada wiedzę na ten temat, który jest bardzo bliski jeszcze kilku osobom w naszej klasie, uprawiającym ten sam sport. Dzieci zyskały nowe wiadomości, dzięki zgromadzonym gadżetom, albumom, doświadczeniom rówieśników. Wszyscy wzięli udział w konkursie plastycznym na w/w temat oraz w zgadywance, która była podsumowaniem zdobytych wiadomości. Julia przygotowała własnoręcznie wykonane dyplomy oraz nagrody. Było wesoło i ciekawie. Dziękujemy! A oto, oprócz notek, kilka fotek: