6 grudnia Święty Mikołaj chodził po świecie

Data: 10 grudnia, 2013

Szósty grudnia daje dzieciom i dorosłym przedsmak Świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia , jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie, aż każde dziecko prezent dostanie. Święty Mikołaj zawitał także na warsztaty dzieci 5 i 6 letnich, odbywające się cyklicznie w naszej szkole. Zabawom i radości nie było końca. Dzieci wykazały się wiedzą na temat otaczającego środowiska i odgadły temat warsztatów, odkrywając puzzle z mikołajem. Następnie wybrały się w podróż do Laponii, by odwiedzić elfy i zebrać podczas wyścigów śnieżne kule. Wykonały ozdoby świąteczne i zawiesiły je na choince. Rozpoznawały w zabawach i grach figury geometryczne. Razem z dorosłymi kreatywnie uczestniczyły w zabawie z chustą Klanzy. Pod koniec zajęć przedszkolaki otrzymały wiele prezentów od Świętego Mikołaja. W czasie trwania warsztatów mali goście mogli liczyć na pomoc członków Małego Samorządu. W radosnym nastroju czekamy na warsztaty w 2014 roku!