5 Turniej Siatkówki Rodziców i Przyjaciół Integracji

Data: 28 maja, 2017

Już po raz piąty Zespół ds. integracji we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego zorganizowali w naszej Piątce Turniej Siatkówki Rodziców i Przyjaciół Integracji.  Impreza służy integracji zarówno dzieci, jak i rodziców oraz jest niebywałą lekcją umiejętności ponoszenia porażki i sukcesu, a także aktywnej, rodzinnej zabawy. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny, które reprezentowali rodzice i przyjaciele klas integracyjnych: IB, IIB, VB i VIB. Stosując zasadę fair play wszystkie drużyny walczyły do ostatniej kropli potu.

Zwycięzcą w tym roku okazała się klasa VB, która wygrała kolejny raz z rzędu, zdobywając puchar i nagrodę specjalną, czyli kolorowy kosz pełen owoców. Drugie miejsce zajęła klasa IIB.

Uświetnieniem imprezy byli kibice, bez których na boisku byłoby zdecydowanie za cicho. Wyposażeni w szaliki, transparenty, pompony i trąbki dopingowali jak mogli swoich przedstawicieli, dając im ogromne wsparcie i siłę. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe widowisko oraz dostarczenie tak wielu emocji.