Ogólnopolski Turniej Koszykówki Chłopców r.2003

Data: 5 października, 2015

W dniach: 2-4.10.2015 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się Ogólnopolski Turniej Koszykówki Chłopców r.2003. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk”. Uczestniczyło w nim 6 zespołów, w tym jeden poza konkursem – „Kasprowiczanka” Ostrów Wielkopolski rocznik 2002, aktualnie 3 drużyna w rozegranych w maju br. Mistrzostwach Poski Szkół Podstawowych Energa Basket Cup 2015.

Wyniki zespołu UKS „Piatka”:

UKS „Piątka” – „Kasprowiczanka” Ostrów Wlkp.           46 : 47

„             –  UKS „Olimpijczyk” SP1 Ostrów Wlkp.  62 : 24

„             –  „Obra” Kościan                                          78 : 20

„             –  UKS „Trójka” Żyrardów                         101 : 36

„             –  „Novum” Bydgoszcz                               103 : 19

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS „Piątka” Ostrów Wlkp.
  2. „Obra” Kościan
  3. UKS „Trójka” Żyrardów
  4. Novum Bydgoszcz
  5. UKS „Olimpijczyk” SP1 Ostrów Wlkp.
  6. „Kasprowiczanka” Ostrów Wlkp. pk

Wyróżnienie trenera: Mikołaj Zaremba.

Najwartościowszy zawodnik turnieju – MVP: Nikodem Suski.

Skład zespołu UKS „Piątka”: Wojciech Krzyżanowski, Mikołaj Zaremba, Kacper Pietrasik, Oskar Smardz, Nikodem Suski, Mateusz Kuncewicz, Tomasz Marek – kapitan, Stanisław Stawiński, Julien Laskowski, Bartosz Bugaj, Mateusz Semczyszyn.