ZUMBA FITNESS

Data: 7 listopada, 2011

21 października 2011 r.  W ramach cyklu spotkań zachęcających uczniów, rodziców, nauczycieli wszystkich zainteresowanych  do zwiększonej aktywności fizycznej w miłej i ciekawej formie zorganizowano zajęcia ZUMBA FITNESS prowadzone przez panią Marikę Wojtowicz nauczyciela wf – u w I LO, instruktora Zumba.

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Zumba … to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

W spotkaniu uczestniczyło około 20 osób: uczniowie z rodzicami lub/i z rodzeństwem, nauczyciele, pracownicy administracji szkoły oraz społeczność lokalna. Mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy spotkania,  emanowali świetnym nastrojem przez cały weekend (lub dłużej) spowodowanym dużą dawką ruchu w rytmach pozytywnej muzyki i uśmiechem na twarzy prowadzącej.

KOLEJNA ZUMBA JUŻ WKRÓTCE!!!