Z wizytą w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Borzęciczkach

Data: 6 kwietnia, 2017

„Człowiek jest wielki nie przez to co ma,

ale przez to czym potrafi dzielić się z bliźnim”.

Jan Paweł II

Dnia 4 kwietnia klasa IIA oraz wolontariusze ze szkolnego koła „Pomocna dłoń” udali się z kolejną wizytą do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Borzęciczkach. Celem wizyty było przekazanie podopiecznym z Ośrodka darów od całej społeczności naszej szkoły. Uczniowie klasy IIA wraz z wychowawczynią Beatą Olszak przygotowali dla dzieci z Borzęciczek niespodziankę w postaci programu artystycznego, złożonego z elementów tańca współczesnego oraz piosenek. Dzieci z Ośrodka zaprezentowały taniec z chustami oraz zapoznały nas z elementami pedagogiki cyrkowej.

Wszystkim uczniom naszej szkoły oraz rodzicom i wolontariuszom, a szczególnie pani Justynie Kazowskiej i jej grupie przyjaciół dziękujemy za szczególną pomoc w organizowaniu zbiórki darów.