Goście z Borzęciczek.

Data: 27 września, 2017

26 września 2017 r. gościliśmy w naszej szkole dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Borzęciczek. Goście przyjechali na zaproszenie wolontariatu szkolnego „Pomocna Dłoń”, który po raz kolejny przygotował pomoc dla podopiecznych tego ośrodka.

Od 4 września wolontariusze z naszej szkoły prowadzili akcję „Zbiórka darów dla Borzęciczek”. Podczas pobytu w naszej szkole goście odwiedzili uczniów klas: 1A, 1B, 2B, 3A. Uczniowie tych zespołów, wraz z wychowawcami i rodzicami, przygotowali prezenty dla podopiecznych ośrodka. Do akcji włączyli się również nauczyciele naszej szkoły. Serdeczne podziękowania składamy Paniom Iwonie Szwarczyńskiej, Annie Woźniak, Agnieszce Gabrysiak oraz Izabeli Gołdyn.

Wolontariat szkolny dziękuje wszystkim uczniom i rodzicom, którzy otworzyli swoje serca na potrzeby dzieci z Borzęciczek.

Za systematyczną współpracę i rozpropagowanie akcji wśród swoich przyjaciół oraz za zebrane dary, wolontariat dziękuje Pani Justynie Kazowskiej.

Dziękujemy również rodzicom z wolontariatu, Pani Annie Gąsiorek, Anicie Podskarbi–Marczak oraz Kamili Michalak-Gmur, za przygotowanie gościny i poczęstunku dla gości.