Szkolne Jasełka

Data: 29 grudnia, 2015

Dnia 22 grudnia w naszej szkole odbyły się jasełka przygotowane przez opiekuna szkolnego wolontariatu “Pomocna dłoń” panią Renatę Jelak–Henschel.

Tegoroczna inscenizacja miała niezwykły charakter w rolę aktorów wcielili się uczniowie, rodzice działający w szkolnym wolontariacie, nauczyciele oraz pracownicy administracji.

Inscenizacji towarzyszył śpiew kolęd w wykonaniu szkolnego chóru Gama, którego opiekunem jest pani Irena Treska.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy w stronę  wszystkich wolontariuszy, a szczególnie dorosłych aktorów rodziców Państwa Spigiel, Pani Magdaleny Michalak, Joanny Szczuraszek, Anny Gąsiorek, nauczycielek Pani Barbary Cnotliwej i Liliany Waleńskiej oraz Pani serketarki Grażyny Królak.

Za oprawę muzyczną  dziękujemy Panu Janowi Gajnemu, natomiast za pomoc fotoreporterską Pani Marii Juśkiewicz.