Piękno przyrody Doliny Baryczy

Data: 2 kwietnia, 2017

Sześcioro uczniów z naszej klasy (Antek, Antosia, obie Majki, Marika i Olek), stanowiło największą grupę z jakiejkolwiek szkoły na ilustrowanym muzyką pokazie fotografii przyrodniczej Łukasza Wróbla pod nazwą “Piękno przyrody Doliny Baryczy” w ramach Ostrowskich Spotkań z Przyrodą, które miało miejsce 30 marca na małej scenie OCK. Warto zaznaczyć, że byliśmy też jedyną klasą, którą pan Łukasz już wcześniej odwiedził ze swoimi zdjęciami w tym samym cyklu. Wrażenia były wspaniałe, piękne fotografie wzbudzały emocje, a zarazem nasze dzieci wykazały się dużą wiedzą w rozpoznawaniu prezentowanych na zdjęciach gatunków roślin i zwierząt.  Serdecznie dziękuję uczniom i rodzicom, którzy brali udział w spotkaniu bądź dowieźli na nie dzieci.