O tym jak diabełek zaczarował uczniów i pokazał jak być dobrym

Data: 14 grudnia, 2014

„Opowiedziana z humorem historia diabełka, który zostaje wyrzucony z piekła za zbyt dobre zachowanie i trafia na ziemię – na ulicę Broca, gdzie przeżywa niezwykłe przygody, to propozycja idealna dla tych małych i tych całkiem dużych już dzieci. Uczy tolerancji, przestrzega przed dokonywaniem powierzchownych ocen i głosi pochwałę samodzielności myślenia.” Oto opis przedstawienia „Diabełek Pawełek”, które to w dniu 10 grudnia mogli obejrzeć uczniowie klas I a, I c i III b integracyjnej w kaliskim teatrze im. W. Bogusławskiego. Uczniowie naszej szkoły byli oczarowani wykorzystaniem w spektaklu nowych mediów jako tła do spektaklu, które współgrało z aktorami tworząc futurystyczny klimat. Mali widzowie nie mogą się już doczekać  kolejnego spotkania z teatrem.