NASZE KOLĘDY DLA SENIORÓW “ZŁOTEGO WIEKU”

Data: 18 stycznia, 2015

14 stycznia w Ostrowskim Centrum Kultury odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Seniora “Złoty Wiek”. Było to spotkanie noworoczne, które uatrakcyjnili swoimi występami uczniowie naszej szkoły. Zostaliśmy zaproszeni przez prezesa klubu, panią Emilię Markiewicz, która powitała wszystkich zgromadzonych gości oraz przedstawiła widowni nasz zespół. Melodie najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów i szkolnego chóru “Gama” pod kierunkiem p. Ireny Treski, przeplatane były poezją ks. Jana Twardowskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego o. Franciszka Czarnowskiego, Bronisławy Ostrowskiej w interpretacji uczniów klasy III a, przygotowanych przez p. Beatę Olszak. Towarzyszyła nam p. Emilia Cieszyńska. Zostaliśmy nagrodzeni gorącymi brawami oraz słodkimi niespodziankami. Miło nam, że mogliśmy sprawić seniorom trochę radości i zatrzymać się na chwilę jeszcze… w świątecznej atmosferze.