„Mój ulubiony las”

Data: 12 czerwca, 2018

W piątek 8 czerwca w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie w ramach XIV Festynu Edukacyjnego „Spotkanie z lasem”,  miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego pod nazwą „Mój ulubiony las”.

Komisja konkursowa w składzie:

– dr inż. Benedykt Roźmiarek – dyrektor Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie

– dr inż. Barbara Czołnik – kierownik Działu Edukacji i Informacji Ośrodka Kultury Leśnej

– mgr inż. Joanna Zalejska – Niczyporuk – starszy specjalista ds. edukacji w Dziale Edukacji i Informacji OKL

– mgr Rafał Walendowski – plastyk Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie przyznała nagrody i wyróżnienia w IV kategoriach wiekowych.

W kategorii wiekowej klas I-III wyróżnienia otrzymało czworo uczniów naszej szkoły:

– Maja Chmielecka – klasa III a, (opiekun Beata Olszak),

– Lena Dusza – klasa III b, (opiekun Lucyna Łukomska),

– Bartosz Kłos – klasa III a, (opiekun Beata Olszak),

– Kinga Mazurowska – klasa III a, (opiekun Beata Olszak).

Należy wspomnieć, że w tej kategorii wiekowej nadesłano aż 285 prac, tym bardziej więc gratulujemy naszym laureatom sukcesu!

Dziękujemy pani Magdzie Chmieleckiej – mamie Majki, pod której opieką dzieci dotarły na miejsce i mogły uczestniczyć w powyższej imprezie.