Finał Szkolnego Konkursu MAM TALENT

Data: 23 marca, 2012

21 marca to nie tylko tradycyjny Dzień Wiosny, to także Dzień Talentów. Właśnie w tym dniu odbył się w naszej szkole wielki Finał szkolnego konkursu MAM TALENT. Na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie wszystkich klas, aby kibicować swoim ulubieńcom.

I tak, po kilku etapach konkursu do finału zakwalifikowali się i zaprezentowali swoje umiejętności na scenie uczniowie:

• Martyna Zielezińska III a –śpiew
  • Konstancja Radiczew, Weronika Szymczak V c  –taniec
  • Joanna Skoczylas III e –śpiew
  • Juliana Ashaolu VI a – śpiew
  • Jakub Majchrzak II d – recytacja
  • Joanna Derezińska VI d – śpiew
  • Jakub Mrowiński III e – plastyka
  • Zofia Kaszyńska III e –plastyka

Wszyscy uczestnicy wykazali się prawdziwym profesjonalizmem oraz wielkim talentem. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani wiceprezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego Marlena Maląg, która życząc uczestnikom powodzenia rozpoczęła zmagania talentów. Imprezę prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Julia. Ostatecznie po głosowaniu komisji konkurs wygrała Juliana Ashaolu z klasy VI a zdobywając nagrodę główną radiomagnetofon. Pozostali uczestnicy zajęli równorzędne II miejsce, otrzymując w nagrodę piękne nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Jury postanowiło również wyróżnić dwie prezentacje. Otrzymali je zespół taneczny KPW DANCE z  klasy II d w składzie: Paweł Okrój, Weronika Stefaniak, Karolina Florczak, oraz dziewczynki z klasy III c: Aleksandra Wojtczak i Katarzyna Woźniak, które także zaprezentowały taniec. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wielkiej kariery. Liczymy, że zaszczycą swoją obecnością nasz konkurs w nowym roku szkolnym.