Dzień Chłopca w klasie Vd

Data: 10 października, 2014

W niedzielne południe klasa Vd wraz z rodzicami i wychowawczynią p. M.Baranowską spotkała się na Piaskach, by uczcić Dzień Chłopaka. Skorzystaliśmy z atrakcji parku linowego. Byliśmy na trasie zielonej lub niebieskiej (zależnie od wzrostu). Pokonać przeszkody udało się bez większych problemów. Był strach, adrenalinka, ale i śmiech, okrzyki, wygłupy – to norma. Po ukończeniu trasy mieliśmy czas wolny, który aktywnie wykorzystaliśmy grając w piłkę i biegając. Rodzice i wychowawczyni kibicowali nam, robili zdjęcia, plotkowali i mam nadzieję, że omawiali kolejne tak miłe spotkanie. Następnie straconą energię uzupełniliśmy pizzą i sokiem. Rozstaliśmy się we wspaniałych humorach – wszystko dzięki naszym chłopakom. Świętowanie zakończyliśmy następnego dnia w szkole, jedząc pyszne babeczki (z galaretką).

Dziękujemy rodzicom i wychowawczyni.

Marcelina Głowacka Vd