Bezpieczne Wakacje 2014 w „Piątce”

Data: 17 czerwca, 2014

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I przystąpiła do ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje 2014, której celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Akcja trwa od 1 czerwca do 30 września 2014 roku. Uczniowie szkoły biorą udział w konkursie plastycznym  oraz  zajęciach   według załączonych scenariuszy, korzystają ze strony internetowej www.bezpiecznewakacje.pl na której znajdują się najważniejsze numery telefonów oraz informacje.

Wyjazd na wakacje to ekscytujące, radosne wydarzenie. Już za chwilę będzie można cieszyć się urokami wypoczynku i zapomnieć o szkole. Aby jednak podróż była bezpieczna powinieneś przestrzegać kilku zasad, które pomogą uniknąć nieprzyjemnych przygód.Te zasady przypomina nam akcja Bezpieczne Wakacje 2014.