Szkolny Konkurs dla klas VI „KTO TY JESTEŚ? – POLAK MAŁY…”

Data: 18 maja, 2014

Szkolny Konkurs „Kto Ty jesteś? – Polak mały…” ma na celu patriotyczne zainspirowanie młodego pokolenia historią Polski. Szóstoklasiści z naszej szkoły wykazali się imponującą wiedzą dotyczącą polskiej historii, tradycji i kultury na przestrzeni wieków. Świetnie poradzili sobie również z rozpoznaniem najbardziej znanych zabytków Unii Europejskiej. Uczestnicy konkursu pokazali także, że bardzo dobrze znają swój region. Najlepsza okazała się drużyna z klasy VI c: Natalia Koperdowska, Dominika Cielma i Konrad Tetrzona, która zajęła I miejsce. Na II miejscu uplasowała się drużyna z klasy VI a w składzie: Grzegorz Piec, Kajetan Rutecki i Jakub Jesiołowski, z kolei III miejsce zdobyła drużyna z klasy VI b, którą reprezentowali: Gracjan Grzegorowski, Arkadiusz Frąszczak oraz Mateusz Pałat. Dyplomy i nagrody wręczyła pani wicedyrektor Izabela Potasznik. Wszystkim laureatom jeszcze raz gratulujemy.