Piątkowe Mikołajki

Data: 8 grudnia, 2013

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły zadbali o magiczny nastrój świąteczny. 6 grudnia w salach lekcyjnych pojawiły się choinki i dekoracje, a na korytarzach można było spotkać wielu Świętych Mikołajów lub ich pomocników. Tego dnia uczniowie klas IV-VI stanęli na wysokości zadania i wzięli udział w konkursie organizowanym przez Samorząd Uczniowski na Najbardziej Mikołajkową Klasę. Również „zeróweczki” na czele z panią Kingą i panią Basią zadbały o mikołajkową atmosferę. Zwycięzców konkursu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski poznamy 20 grudnia.  Uczniowie i pracownicy szkoły mogli spróbować pysznych słodkości oraz smacznych kanapek. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali mikołajkowe smakołyki.