Szkolny konkurs na logo projektu

Jednym z zadań projektowych było zaprojektowanie przez uczniów szkół krajów partnerskich logo projektu. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania, a komisja konkursowa w składzie: p. Iwona Szwarczyńska, p. Izabela Gołdyn i p. Arkadiusz Maj mieli nie lada problem z wyborem najlepszej pracy. Wyróżnienie zdobyli:  Julia Sieradzka 6a, Maksymilian Zieliński 5d, Natalia Leszczyńska 4b. Super wyróżnienie przyznano Kindze Spaleniak 6a oraz Marii Kubackiej 5c. Na podium znalazły się prace: Zuzanny Świątek 4d (III miejsce), Aleksandra Szczuraszka 6c (II miejsce) i Natalii Kowalczyk (I miejsce). Zdobywcy I i II miejsca mieli zaszczyt reprezentować społeczność uczniowską naszej szkoły podczas spotkania projektowego we Włoszech.