Udział klas integracyjnych w meczu koszykówki

29 listopada grupa dzieci z klas integracyjnych i ich opiekunów wzięła udział w meczu koszykówki o mistrzostwo I ligi mężczyzn pomiędzy drużynami BM Slam Stal Ostrów a Astorią Bydgoszcz. Dzieci skorzystały z bezpłatnego wejścia przygotowanego przez Klub Sportowy Stal. Uczniowie wyposażeni w różne gadżety weszli na halę przy ul. Kusocińskiego i zawzięcie kibicowali do samego końca. Koszykarze obu zespołów dostarczyli nam wielu niesamowitych wrażeń. Po niezbyt udanym początku nasza drużyna, która przegrała I kwartę 17:18, od drugiej części zaczęła dominować na parkiecie i mimo ambitnej postawy koszykarzy z Bydgoszczy wygrała wysoko całe spotkanie 78:57. Mecz wzbudzał wiele emocji, tym bardziej, że zwycięstwo naszej drużyny pozwoliło jej powrócić na tron lidera tabeli.