Data: 26 września, 2021

Świętowanie Europejskiego Dnia Języków Obcych to w naszej szkole już tradycja. Jako szkoła z klasami integracyjnymi postawiliśmy w tym roku na szczególne wyróżnienie języka migowego. Dzieci z klas 6a oraz 7d miały przyjemność uczestniczenia w warsztatach języka migowego, który poprowadziła Pani Danuta Piotrowska. Uczniowie poznali alfabet oraz miesiące, a każdy z nich ukończył zajęcia potrafiąc przedstawić się a także powiedzieć, kiedy się urodził.
Ponadto na lekcjach języka niemieckiego oraz angielskiego uczniowie rozwiązywali quizy językowe oraz uzupełniali piosenki wyrazami niemieckimi oraz angielskimi. Przed nami jeszcze rozstrzygnięcie konkursów. Już wkrótce wszystkie prace zostaną sprawdzone i nagrodzone. Życzymy powodzenia!